Skip to content

Cennik

„Aga” z balkonem (2+1 os.)  290 zł / doba

„Kasia” (2.os)  240 zł / doba

Apartamencik „Magdalena” z tarasem (3 os.)  370 zł / doba

„Franek” (2+1 os.)  290 zł / doba

„Baza” (2 os.)  220 zł / doba

„Mariusz” (3+1 os.)  350 zł / doba

,,Kamil” (2 os.) 240 zł / doba

Pobieramy przedpłatę w wysokości 30 procent na rezerwację. Przedpłata nie ulega zwrotowi.

– Weekend Sylwestrowy od 29.12 do 01.01 obowiązuje cennik: 100 zł/ doba miejsce noclegowe.
– Zlot Motocyklowy w terminie ruchomym do połowy lipca, obowiązuje cennik: 150 zł/ doba miejsce noclegowe.

 

Przyjeżdżając do naszych pokoi gościnnych z pociechami możecie skorzystać z Parku Rozrywki Majaland Kownaty. Park jest oddalony od nas 19 kilometrów.

Pokój Aga

Pokój Kasia

Pokój Magdalena

Pokój Franek

Pokój Baza

Pokój Mariusz

Komfort + Odpoczynek

Dom do dyspozycji gości

Najbliższa plaża 300 m

Nasza okolica Nasze zakątki

CENNIK NOCLEGI W MIŁO.TU

Ceny noclegów w naszych pokojach gościnnych nad Jeziorem Łagowskim uzależnione są nie tylko od pokoju, który rezerwowany jest przez naszych gości, ale także od sezonu, w którym wybieracie się Państwo do nas.

Ceny noclegów w sezonie letnim, który liczymy od 27 kwietnia do 15 września, zaczynają się od 150 zł za dwuosobowy pokój Kasia. Poza sezonem, czyli od 16 września do 26 kwietnia, nasz najmniejszy pokój, Kasia przeznaczony dla dwóch osób wynająć można już za 120 zł za dobę.  W sezonie letnim minimalny okres rezerwacji wynosi 5 dni a poza sezonem od 16 września do 26 kwietnia 2 dni. Poza sezonem letnim po ustaleniu z właścicielami obiektu jest możliwy pobyt jednodniowy po doliczeniu opłaty serwisowej 30 zł. Szczegółowy cennik znajduje się na górze strony.

Cena za pokój jest uzależniona od jego lokalizacji w naszym domu gościnnym i od ilości łóżek, które są w nim umieszczone. Każdy nasz pokój gościnny jest wyposażony w nowoczesny telewizor, lodówkę, czajnik elektryczny. Za korzystanie z tych sprzętów nie pobieramy dodatkowej opłaty. Do każdego pokoju gościnnego przynależy nowoczesna, ładna i przestronna łazienka. Dla naszych gości udostępniamy internet Wi-Fi.

Nie pobieramy dodatkowych opłat za korzystanie z bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Korzystanie z ogólnodostępnej kuchni jest również w cenie pobytu, tak samo jak korzystanie z ogrodu, hamaku, placu zabaw, huśtawek, piaskownicy, zabawek ogrodowych dla najmłodszych, grilla czy paleniska na ognisko z zawieszonym rusztem.

CENNIK GROTA SOLNA W MIŁO.TU

Oferujemy także seanse w grocie solnej.

Nasza grota solna otwarta jest także dla miłośników takiego spędzania czasu, mieszkańców Łagowa Lubuskiego, gości innych ośrodków wczasowych, pensjonatów czy kwater prywatnych. Grota solna czynna jest przez cały rok. Zapraszamy do korzystania z seansów w godzinach 9-21, w każdy dzień tygodnia. Naszą grotę solną można zarezerwować na wyłączność lub korzystać z niej wspólnie z innymi osobami. Cena za korzystanie z groty solnej to 30 zł za 45-minutowy seans osoba dorosła i 20 zł dziecko. W przypadku rezerwacji groty solnej na wyłączność opłata wynosi 75 zł za seans 45 minutowy.

W przypadku pytań dotyczących pobytu w naszym domu gościnnym zapraszamy do kontaktu przez e-mail lub telefonicznie. Jesteśmy do waszej dyspozycji przez cały rok.